Commerce Theme (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: Comments
az: Şərhlər

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
