Commerce Theme (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Login
fa: ورود

en: Search
fa: جستجو

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: Help
fa: راهنما

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
