Commerce Todo Pago (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Default currency
ar: العملة الافتراضية

en: Mode
ar: النمط

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)
