Commerce Todo Pago (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Default currency
ml: സ്ഥിര കറൻസി

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
