Commerce Vipps (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Test
ar: الاختبار

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Amount
ar: المبلغ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ar: @site حاليا تحت الصيانة. يعود قريبا. شكرا على صبرك.

en: Live
ar: مباشر

en: Canceled
ar: تم الإلغاء

en: Synchronize
ar: تزامن

en: Site under maintenance
ar: الموقع قيد الصيانة
