Commerce Vipps (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Test
lt: Testas

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Amount
lt: Suma

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Credit
lt: Kreditas

en: Live
lt: Gyva

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Site under maintenance
lt: Svetainė tvarkoma
