Commerce Vipps (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Amount
pl: Ilość

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
pl: Na @site mamy w tej chwili przerwę techniczną. Powinna się ona wkrótce skończyć. Dziękujemy za cierpliwość.

en: Canceled
pl: Anulowane

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: Site under maintenance
pl: Serwis w trakcie prac konserwacyjnych.

en: Secret
pl: Sekret
