Commerce Vipps (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Cancel
fa: لغو

en: Test
fa: آزمایش

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: ID
fa: شناسه

en: Amount
fa: مقدار

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
fa: @site در دست عملیات پشتیبانی و نگهداری است. به زودی به حالت عادی باز خواهد گشت. با تشکر از بردباری شما.

en: Credit
fa: اعتبار

en: Canceled
fa: لغو شد

en: Site under maintenance
fa: سایت تحت تعمیر و نگهداری است

en: Synchronized
fa: همگام شده
