Commerce Vipps (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Cancel
tr: İptal

en: Help text
tr: Yardım metni

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Serial Number
tr: Seri Numarası

en: Amount
tr: Miktar

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
tr: @site şu anda bakımda. Kısa bir süre sonra geri döneceğiz. Sabrınız için teşekkürler.

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Canceled
tr: İptal edilenler

en: Synchronize
tr: Eşitle

en: Site under maintenance
tr: Site bakımda
