Commerce Vipps (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Help text
ur: مدد کے لیے عبارت

en: ID
ur: شناخت

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ur: @site فی الحال زیرِ تعمیر ہے۔ براہِ مہربانی کچھ دیر بعد دوبارہ کوشش کیجیے۔
