Common Body Class (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Core
he: ליבה

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים
