Common Body Class (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن
