Common Body Class (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Core
az: Nüvə

en: Page
az: Səhifə

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
