CommonMark (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Links
az: Linklər

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: General
az: Əsas

en: Allowed HTML tags
az: İcazə verilən HTML teqləri

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: Deleted
az: Silindi

en: Entity
az: Entiti

en: Greater than
az: -dən böyükdür

en: Less than
az: -dən az

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: External links only
az: Yalnız xarici bağlantılar

en: Paragraph one.
az: Birinci bənd.

en: Paragraph two.
az: İkinci bənd.

en: Strong
az: Güclü

en: Emphasized
az: Vurğuladı

en: Coded
az: Kodlanmış

en: Block quoted
az: Blok sitatları

en: First item
az: Birinci maddə

en: Second item
az: İkinci maddə

en: Ampersand
az: Və işarəsi

en: Quotation mark
az: Dırnaq işarəsi

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
az: Ən qeyri-adi simvollar heç bir problem olmadan birbaşa daxil edilə bilər.
