CommonMark (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Code
ur: کوڈ

en: Allowed HTML tags
ur: جائز ایچ ٹی ایم ایل ٹیگز

en: View user profile.
ur: رکن کے کوائف نامے کا مشاہدہ کریں
