CommonMark (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Code
ne: कोड

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: Quotation mark
ne: उद्धरण चिन्ह
