Drupal Commons (7.x-3.10) - en to hy translation catalogue (58 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: action
hy: գործողություն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Question
hy: Հարց

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Post
hy: Գրառում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Ignore
hy: Անտեսել

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Topic
hy: Թեմա

en: author
hy: հեղինակ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը

en: « first
hy: « առաջինը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: @type %title has been created.
hy: @type %title ստեղծված է։

en: Polls
hy: Հարցումներ

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:
