Drupal Commons (7.x-3.14) - en to ne translation catalogue (64 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Question
ne: प्रश्न

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Location
ne: स्थान

en: Media
ne: मिडिया

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Topics
ne: विषय

en: Topic
ne: विषय

en: Log out
ne: लगआउट

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: @type %title has been created.
ne: @type %title बनाईयो

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
