Drupal Commons (7.x-3.21) - en to he translation catalogue (122 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Approve
he: אשר

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Closed
he: סגור

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Comments
he: תגובות

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Feed
he: פיד

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: URL
he: כתובת URL

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Event
he: אירוע

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Post
he: הודעה

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Site
he: אתר

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Comment
he: תגובה

en: Location
he: מיקום

en: Media
he: מדיה

en: Address
he: כתובת

en: Send
he: שלח

en: Desc
he: יורד

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: Events
he: אירועים

en: Upcoming events
he: אירועים מתוכננים

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Ignore
he: התעלמות

en: Invitations
he: הזמנות

en: Log in
he: כניסה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Users
he: חברי האתר

en: Create content
he: יצירת תוכן

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Confirmation
he: אישור

en: Show
he: הצג

en: Messages
he: מסרים

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Topics
he: נושאים

en: Topic
he: נושא

en: Posts
he: הודעות

en: author
he: מחבר/ת

en: Notice
he: הודעה

en: Log out
he: יציאה

en: People
he: משתמשים

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Document
he: מסמך

en: all content
he: כל התכולה

en: Apply
he: החל

en: Join group
he: הצטרף לקבוצה

en: Leave group
he: עזוב קבוצה

en: Group description
he: תיאור קבוצה

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Mark as read
he: סימון כנקרא

en: 1 guest | @count guests
he[0]: אורח אחד
he[1]: @count אורחים

en: Offset
he: היסט

en: Featured
he: מובלט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Sign up
he: הרשמה

en: Blocked user %name.
he: המשתמש %name נחסם.

en: Notification settings
he: הגדרת התראות

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: @type %title has been created.
he: @type %title נוצר.

en: sorted by
he: מיון לפי

en: Secondary
he: משני

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Search Terms
he: מונחים לחיפוש

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: @drupal installation complete
he: התקנת @drupal הושלמה

en: Installed %module module.
he: הותקן המודול %module.

en: Rebuilding content access permissions
he: בונה מחדש הרשאות גישה לתוכן

en: Polls
he: סקרים

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: All content
he: כל התכנים

en: revision user
he: המשתמש שכתב את הגירסה

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
he: קרא את ההודעות לעיל לפני שאתה מבקר <a href="@url">באתר החדש שלך</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
he: <a href="@url">בקר באתר החדש שלך</a>.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Filter results
he: סנן תוצאות

en: Administer group
he: נהל את הקהילה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
