Drupal Commons (7.x-3.40) - en to az translation catalogue (83 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Comments
az: Şərhlər

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Feed
az: Nəticə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Node type
az: Nod tipi

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Site
az: Sayt

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: Location
az: Məkan

en: Desc
az: azaldın

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Ignore
az: İqnor et

en: Log in
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: Show
az: Göstər

en: Messages
az: Mesajlar

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Topics
az: Mövzular

en: Topic
az: Mövzu

en: Posts
az: Postlar

en: author
az: müəllif

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Log out
az: Çıxış

en: People
az: İnsan

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Document
az: Sənəd

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Notification settings
az: Bildiriş parametrləri

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: sorted by
az: üzrə sıralanır

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Installed %module module.
az: %module modulu quraşdırılıb.

en: Rebuilding content access permissions
az: Məzmuna giriş icazələrinin yenidən qurulması

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
az: Bərpa olunmayan xəta baş verdi. Yüklənmiş fayl, ehtimal ki, bu serverin dəstəklədiyi maksimum fayl ölçüsünü (@size) keçib.

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: All content
az: Bütün kontent

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
