Drupal Commons (7.x-3.41) - en to eo translation catalogue (70 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Closed
eo: Fermita

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Comments
eo: Komentoj

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: Question
eo: Demando

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Post
eo: Afiŝo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Comment
eo: Komento

en: Location
eo: Loko

en: Send
eo: Sendu

en: Desc
eo: malkreske

en: Ignore
eo: Ignoru

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Users
eo: Uzantoj

en: Create content
eo: Kreu enhavon

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Show
eo: Montru

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Topics
eo: Temoj

en: Topic
eo: Temo

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Log out
eo: Elsaluti

en: People
eo: Uzantoj

en: Apply
eo: Apliku

en: @user's picture
eo: bildo de @user

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: 1 guest | @count guests
eo[0]: 1 gasto
eo[1]: @count gastoj

en: Blocked user %name.
eo: Forigita uzanto: %name.

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: @type %title has been created.
eo: @type %title estas kreita.

en: sorted by
eo: ordigita laŭ

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: @drupal installation complete
eo: Instalado de @drupal kompleta

en: Installed %module module.
eo: %module modulo estis instalita.

en: Rebuilding content access permissions
eo: Rekonstruante permesojn por enhava aliro.

en: Polls
eo: Enketoj

en: Asc
eo: kreske
