Drupal Commons (7.x-3.41) - en to km translation catalogue (80 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: Question
km: សំណួរ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Post
km: ប្រកាស

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Location
km: ទីតាំង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Log in
km: ចូល

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Create content
km: បង្កើត​មាតិកា

en: Show
km: បង្ហាញ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Log out
km: ចេញ

en: People
km: មនុស្ស

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: 1 guest | @count guests
km[0]: ភ្ញៀវ​ @count នាក់

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Blocked user %name.
km: បាន​ទប់ស្កាត់​អ្នកប្រើ​ %name ។

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: @type %title has been created.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​បង្កើត ។

en: @drupal installation complete
km: ការ​ដំឡើង @drupal បាន​បញ្ចប់

en: Installed %module module.
km: បាន​ដំឡើង​​ម៉ូឌុល %module ។

en: Rebuilding content access permissions
km: ស្ថាបនា​សិទ្ធិ​ចូលដំណើរការ​មាតិកា​ឡើង​វិញ

en: Polls
km: ការ​ស្ទង់​មតិ

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
km: កំហុស​ដែល​មិន​អាច​សង្គ្រោះ​បានកើត​ឡើង ។ ឯកសារ​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង​ទំនង​ជា​​លើស​ទំហំ​​ (@size) ឯកសារ​អតិបរមា​ ដែល​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​នេះ​គាំ​ទ្រ​ ។

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
km: ពិនិត្យ​មើល​សារ​ខាង​លើ​​ឡើង​វិញ​មុន​នឹងទស្សនា <a href="@url">តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក</a> ។

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
km: <a href="@url">ទស្សនា​តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក</a> ។

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
km: កំហុស​ដែល​មិន​អាច​សង្គ្រោះ​បាន​កើត​ឡើង ។ ការ​ប្រើ​សំណុំ​បែប​បទ​នេះ​បាន​ផុត​កំណត់ ។ ព្យាយាម​ផ្ទុក​ទំព័រ​ឡើង​វិញ រួច​ដាក់​ស្នើ​ម្តង​ទៀត ។

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
