Drupal Commons (7.x-3.42) - en to ht translation catalogue (33 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Desc
ht: Des

en: Create content
ht: Kreye kontni

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Installed %module module.
ht: Instale %module modil.

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Asc
ht: Mont
