Drupal Commons (7.x-3.42) - en to oc translation catalogue (106 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Approve
oc: Aprovar

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Closed
oc: Tampat

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Comments
oc: Comentaris

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Feed
oc: Flux

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: Event
oc: Eveniment

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Create
oc: Crear

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Post
oc: Postar

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: Location
oc: Emplaçament

en: Media
oc: Mèdia

en: Address
oc: Adreça

en: Send
oc: Mandar

en: Events
oc: Eveniments

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Log in
oc: Se connectar

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Users
oc: Utilizaires

en: Create content
oc: Crear un contengut

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Sort by
oc: Triar per

en: Confirmation
oc: Confirmacion

en: Show
oc: Afichar

en: Messages
oc: Messatges

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Topic
oc: Subjècte

en: Posts
oc: Contribucions

en: author
oc: autor

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: People
oc: Personas

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Apply
oc: Aplicar

en: @user's picture
oc: Retrait de @user

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Featured
oc: Distintiu

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Blocked user %name.
oc: Utilizaire %name blocat.

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: @type %title has been created.
oc: Lo contengut '%title', de tipe '@type', es estat creat.

en: sorted by
oc: trié per

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Search Terms
oc: Tèrmes de recèrca

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: @drupal installation complete
oc: Installacion de @drupal acabada

en: Installed %module module.
oc: Lo modul %module es estat installat.

en: Rebuilding content access permissions
oc: Reconstruint los permeses d'accès al contengut

en: Polls
oc: Sondatges

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
oc: I a agut una error irrecuperabla. Lo fichièr transferit a probablement depassat la talha maximala de fichièr (@size) que supòrta aqueste servidor.

en: View panes
oc: Volets de vista

en: Content pane
oc: Volet de contengut

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: revision user
oc: utilizaire de la revision

en: Date changed
oc: Data de modificacion

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
oc: Mercé de tornar legir los messatges seguents abans d'anar visitar <a href="@url">vòstre novèl site</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
oc: <a href="@url">Visitatz vòstre novèl site</a>.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
oc: I a agut una error irrecuperable. L'ús d'aqueste formulari ha expirat. Proveu de recargar la pagina e tornar a mandar.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Master
oc: Maître
