Drupal Commons (7.x-3.42) - en to sl translation catalogue (67 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Approve
sl: Odobri

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Closed
sl: Zaprto

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Comments
sl: Komentarji

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Post
sl: Objava

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Comment
sl: Komentar

en: Location
sl: Mesto

en: Send
sl: Pošlji

en: Log in
sl: Prijava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Users
sl: Uporabniki

en: Create content
sl: Ustvari vsebino

en: Show
sl: Prikaži

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Topics
sl: Tematike

en: Topic
sl: Tematika

en: Posts
sl: Prispevki

en: Log out
sl: Odjavi se

en: People
sl: Uporabniki

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: 1 guest | @count guests
sl[0]: 1 gost
sl[1]: @count gosta
sl[2]: @count gostje
sl[3]: @count gostov

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Blocked user %name.
sl: Uporabnik %name je blokiran.

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: @type %title has been created.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila ustvarjena.

en: @drupal installation complete
sl: @drupal namestitev končana

en: Installed %module module.
sl: Modul %module je nameščen.

en: Rebuilding content access permissions
sl: Ponastavljam pravice dostopa na vsebini

en: Polls
sl: Anketa
