Drupal Commons (7.x-3.43) - en to se translation catalogue (31 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Create content
se: Ásat sisdoalu

en: Sort by
se: Sirre

en: Show
se: Čájet

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: Your search yielded no results
se: Du ohcamis eai lean bohtosat

en: Topics
se: Fáttát

en: Log out
se: Logge eret

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
