Drupal Commons (7.x-3.44) - en to pa translation catalogue (39 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Create content
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਬਣਾਓ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: View user profile.
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਪਰੋਫਾਇਲ ਵੇਖੋ

en: Your search yielded no results
pa: ਤੁਹਾਡੀ ਖੋਜ ਦੇ ਕੋਈ ਨਤੀਜੇ ਨਹੀ ਨਿਕਲ਼ੇ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: People
pa: ਲੋਕ

en: @user's picture
pa: @user ਦੀ ਤਸਵੀਰ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
