Drupal Commons (7.x-3.44) - en to ug translation catalogue (56 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Location
ug: ئورنى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Address
ug: ئادرېس

en: Send
ug: يوللاش

en: Log in
ug: كىرىش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Topic
ug: تېما

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: People
ug: ئەزالار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: @user's picture
ug: user نىڭ باش سۈرىتى@

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Polls
ug: سايلاملار

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ug: <a href="@url">بېكەتكە كىرىڭ</a>.
