Drupal Commons (7.x-3.45) - en to ka translation catalogue (59 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: Question
ka: შეკითხვა

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Post
ka: პოსტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Site
ka: საიტი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Media
ka: მედია

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Create content
ka: კონტენტის შექმნა

en: Show
ka: ჩვენება

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.

en: Posts
ka: პოსტები

en: author
ka: ავტორი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: People
ka: მომხმარებლები

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: 1 guest | @count guests
ka[0]: 1 სტუმარი
ka[1]: @count სტუმარი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: - All -
ka: - ყველა -

en: @drupal installation complete
ka: @drupal-ის ინსტალაცია დასრულებულია

en: Installed %module module.
ka: დაყენებულია %module მოდული.
