Drupal Commons (7.x-3.45) - en to si translation catalogue (33 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: more
si: තවත්

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: @drupal installation complete
si: @drupal Install කිරීම සම්පූර්ණයි

en: Installed %module module.
si: මොඩියුලය %module ඉන්ස්‌ටෝල් කර හමාරයි.

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
si: <a href="@url">ඔබගේ නව වෙබ් අඩවියට</a> පිවිසීමට පෙර පහත පණිවිඩ පරීක්ෂා කරන්න.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
si: <a href="@url">ඔබගේ නව වෙබ් අඩවියට පිවිසෙන්න<a/>.
