Drupal Commons (7.x-3.46) - en to mg translation catalogue (32 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Approve
mg: Ekena

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Closed
mg: Mihidy

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Log in
mg: Fidirana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Log out
mg: Fivoahana

en: People
mg: Olona

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
