Drupal Commons (7.x-3.46) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Create content
or: ତଥ୍ଯ ସୃଷ୍ଟି

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: 1 guest | @count guests
or[0]: ଜଣେ ଅତିଥି
or[1]: @count ଅତିଥି

en: Blocked user %name.
or: ଅଟକ ରଖାଯାଇଥିବା ଚାଳକ %name।
