Drupal Commons (7.x-3.47) - en to af translation catalogue (67 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Approve
af: Keur goed

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: Question
af: Vraag

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Post
af: Posstuk

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: Location
af: Ligging

en: Send
af: Stuur

en: Log in
af: Teken in

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Users
af: Gebruikers

en: Create content
af: Skep inhoud

en: Show
af: Vertoon

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Topic
af: Onderwerp

en: Posts
af: Posstukke

en: Log out
af: Teken uit

en: People
af: Mense

en: Apply
af: Pas toe

en: @user's picture
af: @user se prentjie

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: 1 guest | @count guests
af[0]: 1 gas
af[1]: @count gaste

en: 1 contributor | @count contributors
af[0]: 1 bydraer
af[1]: @count bydraers

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Contributors
af: Bydraers

en: @type %title has been created.
af: @type %title is geskep.

en: - All -
af: - Alle -

en: @drupal installation complete
af: @drupal installasie is voltooi

en: log in
af: teken aan

en: Master
af: Meester
