Drupal Commons (7.x-3.47) - en to bo translation catalogue (101 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Question
bo: དྲི་བ

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Show
bo: སྟོན

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ངོ་སྤྲོད་ཀློག་པ།

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Your search yielded no results
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ལ་མཇུག་འབྲས་གང་ཡང་ཐོན་མ་ཐུབ

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Join group
bo: ཚོ་ཆུང་ལ་ཞུགས་པ།

en: Leave group
bo: ཚོ་ཆུང་ནས་ཕྱིར་འབུད་པ།

en: Group description
bo: ཚོ་ཆུང་ཞིབ་བརྗོད།

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Blocked user %name.
bo: བཀག་འགོག་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན་%name།

en: @type %title has been created.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: sorted by
bo: གོ་རིམ་སྒྲིག་སྟངས

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Search Terms
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་ཐ་སྙད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: @drupal installation complete
bo: @drupal་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: Installed %module module.
bo: མ་དཔེ་%module་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: Rebuilding content access permissions
bo: ནང་དོན་གྱི་བེད་སྤྱོད་ཀྱི་སྤྱོད་དབང་བསྐྱར་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Polls
bo: འདེམས་བསྐོ

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
bo: བསྐྱར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ་པའི་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བ། ཡར་སྤྲོད་ཡིག་ཆ་དེའི་དྲ་ཞབས་ཞུ་བས་རྒྱབ་སྐྱོར་བྱེད་ཐུབ་པའི་ཆེ་ཆུང་ཚད་༼@size༽ལས་བརྒལ་སོང་།

en: View panes
bo: གནས་ཁུལ་ལ་ལྟ་ཀློག

en: Content pane
bo: ནང་དོན་གྱི་ཁུལ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: revision user
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྤྱོད་མཁན

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
bo: བསྐྱར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ་པའི་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བ། རེའུ་མིག་འདིའི་བེད་སྤྱོད་ཀྱི་དུས་ཚོད་ཡོལ་སོང་། དྲ་ངོས་བསྐྱར་འཇུག་དང་བསྐྱར་དུ་ཡར་སྤྲོད་བྱས་ནས་ཚོད་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
