Drupal Commons (7.x-3.47) - en to bs translation catalogue (62 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Comments
bs: Komentari

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Node type
bs: Tip noda

en: Event
bs: Događaj

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Post
bs: Članak

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Location
bs: Lokacija

en: Address
bs: Adresa

en: Send
bs: Pošalji

en: Events
bs: Događaji

en: Upcoming events
bs: Nastupajući događaji

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Users
bs: Korisnici

en: Create content
bs: Kreiraj sadržaj

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Messages
bs: Poruke

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: View user profile.
bs: Pogledaj korisnički profil.

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Your search yielded no results
bs: Vaša pretraga nije dala nikakve rezultate

en: Topics
bs: Teme

en: Topic
bs: Tema

en: Posts
bs: Postovi

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Mark as read
bs: Označi kao pročitano

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi

en: @type %title has been created.
bs: @type %title je kreiran.

en: Post date
bs: Datum objave

en: Installed %module module.
bs: Modul %module instaliran.

en: Rebuilding content access permissions
bs: Ponovo se izgrađuju dozvole za pristup sadržaju

en: Polls
bs: Ankete
