Drupal Commons (7.x-3.47) - en to cs translation catalogue (115 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Approve
cs: Schválit

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Closed
cs: Zavřená

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Comments
cs: Komentáře

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Feed
cs: Zdroj

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create
cs: Vytvořit

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Post
cs: Příspěvek

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Send private message
cs: Odeslat soukromou zprávu

en: Comment
cs: Komentář

en: Location
cs: Místo

en: Message text
cs: Text zprávy

en: Media
cs: Média

en: Address
cs: Adresa

en: Send
cs: Poslat

en: Desc
cs: Sestupně

en: Group name
cs: Název skupiny

en: Events
cs: Události

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Users
cs: Uživatelé

en: Create content
cs: Vytvořit obsah

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Show
cs: Ukázat

en: Messages
cs: Zprávy

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Topics
cs: Témata

en: Topic
cs: Téma

en: Posts
cs: Příspěvků

en: author
cs: autor

en: Notice
cs: Oznámení

en: Log out
cs: Odhlásit

en: People
cs: Uživatelé

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Apply
cs: Použít

en: Join group
cs: Připojit se ke skupině

en: @user's picture
cs: Obrázek uživatele @user

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Mark as read
cs: Označit jako přečtené

en: 1 guest | @count guests
cs[0]: @count host
cs[1]: @count hosté
cs[2]: @count hostů

en: Offset
cs: Posun

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Blocked user %name.
cs: Zablokován uživatel %name.

en: Answers
cs: Odpovědi

en: Notification settings
cs: Nastavení upozornění

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: counter
cs: počítadlo

en: @type %title has been created.
cs: @type %title byl vytvořen.

en: sorted by
cs: řazeno podle

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Search Terms
cs: Hledat termíny

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: @drupal installation complete
cs: Instalace @drupal je kompletní

en: Installed %module module.
cs: Modul %module nainstalován.

en: Rebuilding content access permissions
cs: Obnovuji práva pro obsah

en: Polls
cs: Ankety

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
cs: Objevila se neodstranitelná chyba. Nahrávaný soubor pravděpodobně překročil maximální velikost souboru (@size) podporovanou ze strany serveru.

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: All content
cs: Veškerý obsah

en: Date changed
cs: Datum změny

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
cs: Dříve než navštívíte <a href="@url">vaši novou stránku</a>, zkontrolujte výše uvedenou zprávu.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
cs: <a href="@url">Navštivte svou novou stránku</a>.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
cs: Vyskytla se neopravitelná chyba. Doba použitelnosti tohoto formuláře vypršela. Zkuste stránku aktualizovat a poté znovu odeslat.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: You voted '@option'.
cs: Hlasoval jste '@option'.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
