Drupal Commons (7.x-3.47) - en to mk translation catalogue (20 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Active
mk: Активно

en: Location
mk: Локација

en: Log in
mk: Најави ме

en: Users
mk: Корисници

en: Create content
mk: Креирање содржина

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Log out
mk: Одјави ме

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: Post date
mk: Датум на објава

en: - All -
mk: - Сите -
