Drupal Commons (7.x-3.47) - en to sr translation catalogue (35 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар

en: Ignore
sr: Игнориши

en: Log in
sr: Пријави се

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Confirmation
sr: Потврда

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника

en: Log out
sr: Одјави се

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: @type %title has been created.
sr: @type %title је направљен.

en: @drupal installation complete
sr: @drupal инсталација је завршена

en: Installed %module module.
sr: Модул %module је инсталиран.

en: All content
sr: Сав садржај

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.
