Drupal Commons (7.x-3.49) - en to ast translation catalogue (58 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Approve
ast: Aprobar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Closed
ast: Zarráu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Comments
ast: Comentarios

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: Question
ast: Entruga

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Post
ast: Espublizar

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Location
ast: Llugar

en: Send
ast: Unviar

en: Log in
ast: Entrar

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Users
ast: Usuarios

en: Create content
ast: Crear conteníu

en: Show
ast: Amosar

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: View user profile.
ast: Amosar perfil del usuariu.

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: Topics
ast: Asuntos

en: Topic
ast: Asuntu

en: Posts
ast: Artículos

en: Log out
ast: Desconeutar

en: People
ast: Xente

en: Date created
ast: Data de creación

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: @drupal installation complete
ast: Completóse la instalación de @drupal

en: Installed %module module.
ast: Preséu %module instaláu.
