Drupal Commons (7.x-3.49) - en to ga translation catalogue (18 entries)

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Log out
ga: Logáil amach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
