Drupal Commons (7.x-3.49) - en to ku translation catalogue (74 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Closed
ku: داخراوە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Question
ku: پرسیار

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Location
ku: شوێن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Create content
ku: ناوەڕۆک بنووسە

en: Show
ku: پیشانبدە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: View user profile.
ku: هەژماری ئەندام پیشان بدە.

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Topic
ku: بابەت

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: People
ku: خەڵک

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: 1 guest | @count guests
ku[0]: 1 میوان
ku[1]: @count میوان

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Blocked user %name.
ku: بەکارهێنەری بلۆککراو %name.

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: @type %title has been created.
ku: @type %title .دروست کرا

en: @drupal installation complete
ku: @drupal دامه‌زراندن کۆتای هات

en: Installed %module module.
ku: مۆدیولی %module دامەزرێنرا.

en: Polls
ku: ڕاپرسییەکان

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
