Drupal Commons (7.x-3.49) - en to mr translation catalogue (63 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Closed
mr: बंद

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: File
mr: फाईल

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Updated
mr: सुधारित

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Question
mr: प्रश्न

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Post
mr: लेख

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Send private message
mr: खाजगी संदेश पाठवा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Location
mr: स्थळ

en: Address
mr: पत्ता

en: Send
mr: पाठवा

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: Ignore
mr: दुर्लक्ष करा

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Create content
mr: आशय बनवा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: View user profile.
mr: सदस्याबद्दल माहिती पहा

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Your search yielded no results
mr: तुमच्या शोधातून कसलेच निष्पण्ण झाले नाही.

en: Topics
mr: विषय

en: Topic
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: People
mr: लोक

en: @user's picture
mr: @userचे चित्र

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा

en: Polls
mr: मतचाचण्या

en: This group
mr: हा समुह
