Drupal Commons (7.x-3.49) - en to ps translation catalogue (48 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Approve
ps: منل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Comments
ps: څرګندونې

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Comment
ps: تبصره

en: Media
ps: رسنۍ

en: Ignore
ps: ناګارل

en: Log in
ps: ننوتون

en: Users
ps: غړي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Show
ps: ښوول

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Topic
ps: موضوع

en: Posts
ps: ليکنې

en: author
ps: ليكوال

en: Log out
ps: وتون

en: People
ps: خلک

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: - All -
ps: - ټول -

en: All content
ps: ټولې منځپانګې
