Drupal Commons (7.x-3.5) - en to am translation catalogue (41 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Location
am: ቦታ

en: Ignore
am: ችላ በል

en: Log in
am: ግባ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: View user profile.
am: የተጠቃሚ መገለጫዎችን ተመልከት።

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል

en: @type %title has been created.
am: @type %title ተፈጥሯል።
