Drupal Commons (7.x-3.5) - en to hr translation catalogue (89 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Approve
hr: Odobri

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Comments
hr: Komentari

en: File
hr: Datoteka

en: Login
hr: Prijava

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Event
hr: Događanje

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: action
hr: akcija

en: Created
hr: Stvoreno

en: Create
hr: Stvori

en: Question
hr: Pitanje

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Send private message
hr: Pošalji privatnu poruku

en: Comment
hr: Komentar

en: Location
hr: Lokacija

en: Address
hr: Adresa

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: Log in
hr: Prijava

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Users
hr: Korisnici

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Last Name
hr: Prezime

en: Logout
hr: Odjava

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Show
hr: Prikaži

en: Messages
hr: Poruke

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Topics
hr: Teme

en: Topic
hr: Tema

en: Posts
hr: Unosi

en: People
hr: Korisnici

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Apply
hr: Primjeni

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Mark as read
hr: Označi kao pročitano

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Blocked user %name.
hr: Blokiran korisnik %name.

en: Notification settings
hr: Postavke obavijesti

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: @type %title has been created.
hr: @type %title je stvoren.

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Polls
hr: Ankete

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
hr: Pregledajte gornje poruke prije no što posjetite <a href="@url">Vašu novu lokaciju</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
hr: <a href="@url">Posjetite vašu novu lokaciju</a>.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Asc
hr: Uzlazno
