Drupal Commons (7.x-3.5) - en to kk translation catalogue (59 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Closed
kk: Жабық

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: Question
kk: Сұрақтар

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Post
kk: Жазба

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Comment
kk: Пікір

en: Location
kk: Орналасуы

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Log in
kk: Кіру

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Messages
kk: Хаттар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Posts
kk: Жазбалар

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Blocked user %name.
kk: %name бұғатталған қолданушы.

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: @type %title has been created.
kk: @type %title құрылды.

en: Search Terms
kk: Іздестіру шарттары

en: Polls
kk: Дауыс берулер

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
