Drupal Commons (7.x-3.5) - en to nl translation catalogue (153 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Closed
nl: Gesloten

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: Comments
nl: Reacties

en: File
nl: Bestand

en: Login
nl: Inloggen

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Node type
nl: Node-type

en: Event
nl: Evenement

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: action
nl: actie

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Create
nl: Aanmaken

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Post
nl: Bericht

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Site
nl: Website

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Send private message
nl: Stuur privébericht

en: Comment
nl: Reactie

en: Location
nl: Locatie

en: Message text
nl: Berichttekst

en: Address
nl: Adres

en: Send
nl: Versturen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: Events
nl: Evenementen

en: Upcoming events
nl: Komende evenementen

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Ignore
nl: Negeren

en: Invitations
nl: Uitnodigingen

en: Log in
nl: Inloggen

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Show
nl: Weergeven

en: Messages
nl: Berichten

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Posts
nl: Berichten

en: author
nl: auteur

en: Notice
nl: Mededeling

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: People
nl: Personen

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Documents
nl: Documenten

en: flag
nl: vlag

en: Limit to
nl: Beperk tot

en: all content
nl: alle inhoud

en: Apply
nl: Toepassen

en: Join group
nl: Lid worden van groep

en: Leave group
nl: Groep verlaten

en: Group description
nl: Groepsbeschrijving

en: Ask a question
nl: Stel een vraag

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Mark as read
nl: Als gelezen markeren

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Person
nl: Persoon

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Sign up
nl: Inschrijven

en: Blocked user %name.
nl: Gebruiker %name geblokkeerd.

en: Answers
nl: Antwoorden

en: Signup
nl: Inschrijven

en: Main Content
nl: Hoofdinhoud

en: Send Message
nl: Verstuur dit bericht

en: Attendees
nl: Deelnemers

en: Notification settings
nl: Notificatie instellingen

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Registration settings
nl: Inschrijvingsinstellingen

en: counter
nl: teller

en: @type %title has been created.
nl: @type %title is aangemaakt.

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: sorted by
nl: gesorteerd volgens

en: Following
nl: Volgend

en: Followers
nl: Volgers

en: Secondary
nl: Secundair

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Search Terms
nl: Zoektermen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Polls
nl: Enquêtes

en: Profile image
nl: Profiel afbeelding

en: Naked
nl: Naakt

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: log in
nl: inloggen

en: All content
nl: Alle inhoud

en: revision user
nl: Revisiegebruiker

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: Browse available categories
nl: Door beschikbare categorieën bladeren

en: Pick a category to launch a search.
nl: Kies een categorie om te beginnen met zoeken.

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
nl: Bekijk bovenstaande berichten voordat u <a href="@url">uw nieuwe website</a> bezoekt.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
nl: <a href="@url">Ga naar de nieuwe website</a>.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Menu Bar
nl: Menubalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: You voted '@option'.
nl: U stemde '@option'.

en: Tertiary
nl: Tertiaire

en: Voting is closed.
nl: Stemmen kan niet meer.

en: Filter results
nl: Filterresultaten

en: Administer group
nl: Groep beheren

en: Group roles and permissions
nl: Groepsrollen en toegangsrechten

en: Group visibility
nl: Groepszichtbaarheid

en: Group content visibility
nl: Zichtbaarheid groepsinhoud

en: You are the group manager
nl: U bent de groepsbeheerder

en: Asc
nl: Oplopend

en: This is the text of all messages of this type.
nl: Dit is de tekst voor alle berichten van dit type.

en: Request message
nl: Verzoekbericht

en: Group membership
nl: Groepslidmaatschap

en: Determine if this is an OG group.
nl: Bepaal of dit een OG-groep is.

en: Registration type
nl: Registratietype

en: Privacy settings
nl: Privacy-instellingen

en: You are already registered for this event.
nl: U bent reeds geregistreerd voor deze gebeurtenis.

en: topic | topics
nl[0]: onderwerp
nl[1]: onderwerpen

en: Limited to
nl: Beperkt tot
