Drupal Commons (7.x-3.50) - en to dz translation catalogue (51 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Create content
dz: ནང་དོན་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Show
dz: སྟོན།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Topic
dz: གནད་དོན།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: @user's picture
dz: @user's་གི་ པར།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: 1 guest | @count guests
dz[0]: མགྱོནམ་༡།
dz[1]: %countགྱི་ མགྱོནམ་ཚུ།

en: @drupal installation complete
dz: @drupal གཞི་བཙུག་འདི་མཇུག་བསྡུ་

en: Polls
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན་
