Drupal Commons (7.x-3.50) - en to mn translation catalogue (57 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Post
mn: Бичлэг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Send private message
mn: Хувийн зурвас илгээх

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Location
mn: Байрлал

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Send
mn: Илгээх

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Create content
mn: Агуулга үүсгэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: People
mn: Хүмүүс

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: @drupal installation complete
mn: @drupal суурилуулалт дууссан

en: Installed %module module.
mn: %module модулийг суурилуулчихсан.

en: Polls
mn: Санал асуулгууд
