Drupal Commons (7.x-3.50) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Closed
os: Æхгæд

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
